Joseph Hubster Demi-Sec 12%

Joseph Hubster Demi-Sec 12%
750 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

99,95 kr– 119,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Joseph Hubster Demi-Sec crémant fra Frankrig, 12% alkohol, 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • MenySidst set i dag
    109,95 kr
    750 ml146,60 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    119,95 kr
    750 ml159,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Joseph Hubster Demi-Sec 12% 750 ml

Joseph Hubster Demi-Sec 12% (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 119,95 kr — en forskel på 20%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Joseph Hubster Demi-Sec 12% eller udforske flere Drikkevarer.