JF Go Blonder Cond

JF Go Blonder Cond
250 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

99,00 kr– 99,95 kr

Billigste pris 99,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

JF Go Blonder blonde-hårkonditioner i 250 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i går
    99,00 kr
    250 ml396,00 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    99,00 kr
    250 ml396,00 kr/l
  • MenySidst set i går
    99,95 kr
    250 ml399,80 kr/l

Prishistorik (30 dage)

99 kr99 kr99 kr100 kr100 kr100 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af JF Go Blonder Cond 250 ml

JF Go Blonder Cond fra John Frieda (250 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Meny til 99,95 kr — en forskel på 1%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe JF Go Blonder Cond eller udforske flere Personlig pleje.