Jacobsen Saaz Blonde 7,1%

Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 250 kJ (60 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 3,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Jacobsen Saaz Blonde blonde øl med 7,1% alkohol i 75 cl flaske.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i dag42,95 kr750 ml57,27 kr/l
SparSidst set i dag42,95 kr750 ml57,27 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag43,95 kr750 ml58,60 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Jacobsen Saaz Blonde 7,1% 750 ml
Jacobsen Saaz Blonde 7,1% fra Jacobsen (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 42,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 43,95 kr — en forskel på 2%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jacobsen Saaz Blonde 7,1% eller udforske flere Drikkevarer.


