Jacobsen Gold Christmas Ale 7,5%

Jacobsen Gold Christmas Ale 7,5%
750 ml

Drikkevarerݯl

30,00 kr– 43,99 kr

Billigste pris 30,00 kr hos Rema 1000 — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Allergener

Gluten

Næringsindhold pr. 100 g

Energi310 kJ (70 kcal)

Beskrivelse

Jacobsen Gold Christmas Ale med 7,5% alkohol fra Danmark i 75 cl flaske.

Priser i dag (5 butikker)

  • Rema 1000Sidst set i dag
    30,00 kr
    750 ml40,00 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)3 for 90,00 kr · 30,00 kr/stk · spar 20,25 krSidst set i dag
    36,75 kr
    750 ml49,00 kr/l
  • MenySidst set i dag
    41,95 kr
    750 ml55,93 kr/l
  • SparSidst set i dag
    43,99 kr
    750 ml58,65 kr/l
  • Tidligere priser
  • BilkaToGoSidst set 4 dage siden
    30,00 kr
    750 ml40,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr35 kr40 kr45 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Jacobsen Gold Christmas Ale 7,5% 750 ml

Jacobsen Gold Christmas Ale 7,5% fra Christmas Ale (750 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 30,00 kr hos Rema 1000 , mens prisen er højest hos Spar til 43,99 kr — en forskel på 47%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Jacobsen Gold Christmas Ale 7,5% eller udforske flere Drikkevarer.