Irish Nature Oksemørbrad ca.
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Irland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 576 kJ (137 kcal) |
| Fedt | 6,4 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
Oksemørbrad fra Irish Nature. Vægt cirka 1,4-1,8 kg.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag539,95 kr1,6 kg 337,47 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Irish Nature Oksemørbrad ca. 1,6 kg
Irish Nature Oksemørbrad ca. (1,6 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 539,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Irish Nature Oksemørbrad ca. eller udforske flere Kød & fisk .