Innocent Smoothie Culture

Innocent Smoothie Culture
300 ml

Drikkevarer›Juice & smoothies

19,95 kr– 25,95 kr

Billigste pris 19,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi20 kJ (5 kcal)
Fedt3,2 g
Kulhydrat1,1 g
heraf sukkerarter1 g
Protein0 g
Kostfibre9,6 g
Salt0 g

Beskrivelse

Innocent smoothie i 300 ml. Varianter omfatter Culture og Defence. Drikke til køling.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGo2 for 35,00 kr · 17,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    19,95 kr
    300 ml66,50 kr/l
  • 20,95 kr
    300 ml69,83 kr/l
  • MenySidst set i dag
    25,95 kr
    300 ml86,50 kr/l
  • SparSidst set i dag
    25,95 kr
    300 ml86,50 kr/l

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Innocent Smoothie Culture 300 ml

Innocent Smoothie Culture fra Innocent (300 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 25,95 kr — en forskel på 30%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Innocent Smoothie Culture eller udforske flere Drikkevarer.