Implosion Lager 0,3%

Implosion Lager 0,3%
330 ml

Drikkevarerݯl

14,95 kr– 24,95 kr

Billigste pris 14,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi82 kJ (22 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat4,8 g
Protein0 g

Beskrivelse

Implosion lager øl med 0,3% alkohol i 33 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    14,95 kr
    330 ml45,30 kr/l
  • Meny2 for 26,00 kr · 13,00 kr/stk · spar 13,90 krSidst set i dag
    19,95 kr
    330 ml60,45 kr/l
  • Min Købmand5 for 110,00 kr · 22,00 kr/stk · spar 14,75 krSidst set i dag
    24,95 kr
    330 ml75,61 kr/l

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Implosion Lager 0,3% 330 ml

Implosion Lager 0,3% fra Lager (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 24,95 kr — en forskel på 67%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Implosion Lager 0,3% eller udforske flere Drikkevarer.