Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret 🇪🇺 Europæisk ejerskab
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 92 kJ (22 kcal) |
| Fedt | 2,5 g |
| Kulhydrat | 39,6 g |
| heraf sukkerarter | 1,2 g |
| Protein | 7,8 g |
| Kostfibre | 2,1 g |
| Salt | 1,3 g |
Beskrivelse
Il Fornaio surdejsfocaccia økologisk, 290 g.
Priser i dag (3 butikker)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag34,95 kr285 g 122,63 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag35,00 kr290 g 120,69 kr/kg -
Meny Sidst set i dag39,95 kr290 g 137,76 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris