Idento Tandtråd med tandstik

Idento Tandtråd med tandstik
55 stk

Personlig pleje›Tandpleje

20,00 kr– 29,50 kr

Billigste pris 20,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Idento tandtråd med tandstik. Pakning med 55 stk tandtråd/stik kombineret.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    20,00 kr
    55 stk0,36 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i går
    29,00 kr
    55 stk0,53 kr/stk
  • SparSidst set i går
    29,50 kr
    55 stk0,54 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

20 kr22 kr24 kr26 kr28 kr30 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Idento Tandtråd med tandstik 55 stk

Idento Tandtråd med tandstik fra Idento (55 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 29,50 kr — en forskel på 48%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Idento Tandtråd med tandstik eller udforske flere Personlig pleje.