Produkt Detaljer
| Oprindelse | Blandet oprindelse |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1186 kJ (102 kcal) |
| Fedt | 10 g |
| heraf mættet fedt | 2 g |
| Kulhydrat | 18 g |
| heraf sukkerarter | 1 g |
| Protein | 30 g |
| Salt | 5 g |
Beskrivelse
Frisk icebergsalat, 1 styk. Klassisk hovedsalat til salater og madlavning.
Priser i dag (2 butikker)
-
Rema 1000 Sidst set i dag12,00 kr1 stk 12,00 kr/stk -
Wolt Market Sidst set i dag12,50 kr1 stk 12,50 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris