IAMS Specialfoder m. kylling

IAMS Specialfoder m. kylling
3 kg

Dyremad›Katte

199,00 kr– 225,00 kr

Billigste pris 199,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

IAMS specialfoder med kylling. 3 kg hundefoder.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    199,00 kr
    3 kg66,33 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    225,00 kr
    3 kg75,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    225,00 kr
    3 kg75,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

190 kr200 kr210 kr220 kr230 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af IAMS Specialfoder m. kylling 3 kg

IAMS Specialfoder m. kylling fra IAMS (3 kg) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 199,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 225,00 kr — en forskel på 13%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe IAMS Specialfoder m. kylling eller udforske flere Dyremad.