Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Dansk hvidkål. Klasse 1 kvalitet. Vægt ca. 1-2 kg pr. stk.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag18,00 kr2 kg 9,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris