Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret ☪️ Halal
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 754 kJ (180 kcal) |
| Fedt | 11 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Holger hel kylling fra Danmark, 1,6 kg.
Priser i dag (3 butikker)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag72,50 kr1,6 kg 45,31 kr/kg -
Spar Sidst set i går74,95 kr1,6 kg 46,84 kr/kg -
Meny Sidst set i dag79,95 kr1,6 kg 49,97 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris