Herslev India Pale Ale ØkoØkologisk

Herslev India Pale Ale Øko
440 ml

Drikkevarerݯl

34,95 kr– 41,50 kr

Billigste pris 34,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (DK)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Økologisk India Pale Ale øl fra Herslev Bryghus med 6,0% alkohol i 44 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    34,95 kr
    440 ml79,43 kr/l
  • SparSidst set i dag
    37,95 kr
    440 ml86,25 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i dag
    41,50 kr
    440 ml94,32 kr/l

Prishistorik (30 dage)

34 kr36 kr38 kr40 kr42 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Herslev India Pale Ale Øko 440 ml

Herslev India Pale Ale Øko (440 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 41,50 kr — en forskel på 19%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Herslev India Pale Ale Øko eller udforske flere Drikkevarer.