Herning Marengsbunde

Herning Marengsbunde
85 g

Brød & kager›Kager

19,95 kr– 26,50 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Herning marengsbunde, 85 gram.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    19,95 kr
    85 g234,71 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    26,50 kr
    85 g311,76 kr/kg
  • Tidligere priser
  • Min KøbmandSidst set 4 dage siden
    28,95 kr
    85 g340,59 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr28 kr30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Herning Marengsbunde 85 g

Herning Marengsbunde (85 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 26,50 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Herning Marengsbunde eller udforske flere Brød & kager.