Henkogningsglas med patentkork

Henkogningsglas med patentkork
750 ml

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

28,40 kr– 40,00 kr

Billigste pris 28,40 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Henkogningsglas med patentkork i størrelse 0,75 liter.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i dag
    28,40 kr
    750 ml37,87 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    40,00 kr
    750 ml53,33 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    40,00 kr
    750 ml53,33 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    40,00 kr
    750 ml53,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

25 kr30 kr35 kr40 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Henkogningsglas med patentkork 750 ml

Henkogningsglas med patentkork fra Andre mærker (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 28,40 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Bilka til 40,00 kr — en forskel på 41%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Henkogningsglas med patentkork eller udforske flere Bolig & køkken.