Hellmann's Burger Dressing
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Spanien |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 100 kJ (24 kcal) |
| Fedt | 2,2 g |
| Kulhydrat | 1 g |
| heraf sukkerarter | 6,2 g |
| Protein | 1 g |
| Kostfibre | 0,6 g |
| Salt | 1,9 g |
Beskrivelse
Hellmann's burgerdressing i 250 ml flaske. Mayonnaise-baseret dressing til burgere og andet.
Priser i dag (7 butikker)
Vis grænsehandel-
Føtex Sidst set i dag18,00 kr250 ml 72,00 kr/l -
Motatos (AI-matchet produkt) Sidst set i dag18,00 kr250 g 72,00 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag20,00 kr250 ml 80,00 kr/l -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,95 kr250 ml 99,80 kr/l -
Meny Sidst set i dag27,95 kr250 ml 111,80 kr/l -
Spar Sidst set i dag34,99 kr250 ml 139,96 kr/l - Tidligere priser
-
Rema 1000 Sidst set 2 dage siden15,00 kr250 ml 60,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Hellmann's Burger Dressing 250 ml
Hellmann's Burger Dressing fra Hellmann's (250 ml) sammenlignes på tværs af 7 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 18,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Spar til 34,99 kr — en forskel på 94% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hellmann's Burger Dressing eller udforske flere Kolonial .