Hele Rødspætter
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Nøglehulsmærket
MSC (Bæredygtigt fiskeri)
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 86 kcal |
| Fedt | 1,5 g |
| heraf mættet fedt | 0,3 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 18 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Hele rødspætter, frisk fisk.
Priser i dag (1 butik)
-
Rema 1000 Sidst set i dag39,00 kr475 g 82,11 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Hele Rødspætter 475 g
Hele Rødspætter fra Rema 1000 (475 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 39,00 kr hos Rema 1000 .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hele Rødspætter eller udforske flere Kød & fisk .