Hela Karry Ketchup
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Tyskland |
Allergener
SelleriSennep
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 573 kJ (135 kcal) |
| Fedt | 0,3 g |
| Kulhydrat | 31,5 g |
| heraf sukkerarter | 29 g |
| Protein | 0,8 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2 g |
Beskrivelse
Hela krydret karry ketchup i 300 ml flaske.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag15,75 kr300 ml 52,50 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Hela Karry Ketchup 300 ml
Hela Karry Ketchup (300 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 15,75 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hela Karry Ketchup eller udforske flere Kolonial .