Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Frankrig |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 674 kJ (161 kcal) |
| Fedt | 8,4 g |
| Kulhydrat | 0,3 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 21,1 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk hel kylling, vægt ca. 1,4 kg.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag162,14 kr1,4 kg 115,81 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris