Heinz Chili Beans
Produkt Detaljer
| Oprindelse | United Kingdom |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 374 kJ (89 kcal) |
| Fedt | 0,4 g |
| Kulhydrat | 14,4 g |
| heraf sukkerarter | 6,5 g |
| Protein | 4,8 g |
| Kostfibre | 4 g |
| Salt | 0,5 g |
Beskrivelse
Heinz chili beans i dåse, 390 g. Færdigkogt bønneblanding med chilismag.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag20,30 kr390 g 52,05 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Heinz Chili Beans 390 g
Heinz Chili Beans (390 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 20,30 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Heinz Chili Beans eller udforske flere Kolonial .