Heineken 0,0%

Heineken 0,0%
330 ml

Drikkevarer›Øl›Hvidtøl

7,50 kr– 10,00 kr

Billigste pris 7,50 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi89 kJ (21 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat4,8 g
heraf sukkerarter1,3 g
Protein0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Alkoholfri øl fra Heineken. 33 cl flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i dag
    7,50 kr
    330 ml22,73 kr/l
  • NettoSidst set i dag
    7,75 kr
    330 ml23,48 kr/l
  • SparSidst set i dag
    7,95 kr
    330 ml24,09 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    10,00 kr
    330 ml30,30 kr/l

Prishistorik (30 dage)

5 kr6 kr7 kr8 kr9 kr10 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Heineken 0,0% 330 ml

Heineken 0,0% fra Alkoholfri (330 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 7,50 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 10,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Heineken 0,0% eller udforske flere Drikkevarer.