Beskrivelse
Surdejsboller fra Hatting på 400 g. Frosne boller med surdej.
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret 🇪🇺 Europæisk ejerskab
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 951 kJ (225 kcal) |
| Fedt | 12 g |
| Kulhydrat | 44 g |
| heraf sukkerarter | 2 g |
| Protein | 73 g |
| Kostfibre | 43 g |
| Salt | 16 g |
Priser i dag (4 butikker)
-
Rema 1000 Sidst set i dag27,16 kr400 g 67,90 kr/kg -
Netto Sidst set i dag27,95 kr400 g 69,88 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag27,95 kr400 g 69,88 kr/kg -
Nemlig(AI-matchet produkt) Sidst set i dag27,95 kr400 g 69,88 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris