Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
Nøglehulsmærket
Fuldkornsmærket
| Oprindelse | Europæiske Union |
Allergener
ÆgGlutenMælkSesam
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 110 kJ (26 kcal) |
| Fedt | 4,3 g |
| Kulhydrat | 4,3 g |
| heraf sukkerarter | 5 g |
| Protein | 9,6 g |
| Kostfibre | 5,6 g |
| Salt | 9,3 g |
Beskrivelse
Hatting fuldkornsburgerboller. 4 stk, vægt 320 g.
Priser i dag (4 butikker)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag20,95 kr320 g 65,47 kr/kg -
Rema 1000 Sidst set i dag20,95 kr320 g 65,47 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag21,14 kr320 g 66,06 kr/kg -
Meny Sidst set i dag22,19 kr320 g 69,34 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris