Hatting Fastelavnsbolle

Hatting Fastelavnsbolle
364 g

Frost›Brød & kager

19,95 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi388 kcal
Fedt26 g
heraf mættet fedt10 g
Kulhydrat33 g
heraf sukkerarter7,8 g
Protein4,8 g

Beskrivelse

Hatting fastelavnsboller med cremefyld, 4 styk, 364 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    19,95 kr
    364 g54,81 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    19,95 kr
    364 g54,81 kr/kg
  • Tidligere priser
  • MenySidst set 4 dage siden
    19,95 kr
    364 g54,81 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr20 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Hatting Fastelavnsbolle 364 g

Hatting Fastelavnsbolle fra Hatting (364 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Spar.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hatting Fastelavnsbolle eller udforske flere Frost.