Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Holland |
Allergener
Mælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 74 kJ (18 kcal) |
| Fedt | 7,4 g |
| Kulhydrat | 23,8 g |
| heraf sukkerarter | 1,1 g |
| Protein | 2,4 g |
| Kostfibre | 2,4 g |
| Salt | 5,5 g |
Beskrivelse
Frosset røsti pockets fyldt med flødeost fra Harvest. 6 stykker à ca. 36 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr215 g 139,30 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris