Beskrivelse
Harvest Best små kartofler i dåse. 425 g.
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 241 kJ (62 kcal) |
| Fedt | 0.5 g |
| heraf mættet fedt | 0.1 g |
| Kulhydrat | 12 g |
| heraf sukkerarter | 0.4 g |
| Protein | 1.1 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0.85 g |
Priser i dag (1 butik)
-
Netto Sidst set i dag10,45 kr425 g 24,59 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris