Haribo Softy Mix

Haribo Softy Mix
120 g

Slik & snacks›Slik

19,95 kr– 21,95 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1503 kJ (354 kcal)
Fedt0,5 g
heraf mættet fedt0,1 g
Kulhydrat82 g
heraf sukkerarter56 g
Protein5,9 g
Salt0,03 g

Beskrivelse

Haribo Softy Mix blandet frugtgummi, 120 g.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i dag
    19,95 kr
    120 g166,25 kr/kg
  • Spar2 for 35,00 kr · 17,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    19,95 kr
    120 g166,25 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,00 kr
    120 g166,67 kr/kg
  • Min Købmand2 for 40,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 3,90 krSidst set i dag
    21,95 kr
    120 g182,92 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr15 kr20 kr25 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Haribo Softy Mix 120 g

Haribo Softy Mix fra Haribo (120 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 21,95 kr — en forskel på 10%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Haribo Softy Mix eller udforske flere Slik & snacks.