Haribo Maoam Pinballs

Haribo Maoam Pinballs
32 g

Slik & snacks›Slik

10,00 kr– 11,95 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1727 kJ (408 kcal)
Fedt5,1 g
heraf mættet fedt2,5 g
Kulhydrat90 g
heraf sukkerarter70 g
Protein0,7 g
Salt0,05 g

Beskrivelse

Haribo Maoam Pinballs, sure gummibonboner i 32 gram.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • Min KøbmandSidst set i dag
    10,00 kr
    32 g312,50 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    11,95 kr
    32 g373,44 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    11,95 kr
    32 g373,44 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr11 kr11 kr12 kr12 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Haribo Maoam Pinballs 32 g

Haribo Maoam Pinballs fra Maoam (32 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Min Købmand, mens prisen er højest hos Meny til 11,95 kr — en forskel på 20%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Haribo Maoam Pinballs eller udforske flere Slik & snacks.