Haribo Click Mix Sour
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 148 kJ (35 kcal) |
| Kulhydrat | 8,2 g |
| heraf sukkerarter | 5,6 g |
| Protein | 4 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2,6 g |
Beskrivelse
Haribo Click Mix Sour sukkergodteri, sur variant, 120 g.
Priser i dag (6 butikker)
9,95 kr120 g82,92 kr/kg
Rema 1000Sidst set i går10,00 kr120 g83,33 kr/kg
SparSidst set i dag19,95 kr120 g166,25 kr/kg
BilkaToGoSidst set i dag20,00 kr120 g166,67 kr/kg
Min KøbmandSidst set i dag21,95 kr120 g182,92 kr/kg
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag25,25 kr120 g210,42 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Haribo Click Mix Sour 120 g
Haribo Click Mix Sour fra Haribo (120 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Meny, mens prisen er højest hos Nemlig til 25,25 kr — en forskel på 154%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Haribo Click Mix Sour eller udforske flere Slik & snacks.
