Harboe Topform Nul Sukker

Harboe Topform Nul Sukker
3 L

Drikkevarer›Sodavand

24,48 kr

Billigste pris 24,48 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab🍯Uden tilsat sukker

Næringsindhold pr. 100 g

Energi4 kJ (1 kcal)
Fedt0,5 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat0,5 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0,5 g
Salt0,02 g

Beskrivelse

Harboe Topform sodavand uden sukker. 3 liter.

Priser i dag (3 butikker)

  • NettoSidst set i går
    24,48 kr
    3 L8,16 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    24,48 kr
    3 L8,16 kr/l
  • Rema 1000Sidst set i dag
    24,48 kr
    3 L8,16 kr/l

Prishistorik (30 dage)

18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Harboe Topform Nul Sukker 3 L

Harboe Topform Nul Sukker fra Harboe (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,48 kr hos Netto.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Harboe Topform Nul Sukker eller udforske flere Drikkevarer.