Harboe Pilsner Premium

Harboe Pilsner Premium
330 ml

Drikkevarerݯl

3,95 kr– 4,95 kr

Billigste pris 3,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi155 kJ (37 kcal)

Beskrivelse

Harboe Pilsner Premium øl. 33 cl flaske. Dansk pilsner med klassisk smag.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    3,95 kr
    330 ml11,97 kr/l
  • NettoSidst set i dag
    4,22 kr
    330 ml12,79 kr/l
  • SparSidst set i dag
    4,95 kr
    330 ml15,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

3 kr4 kr4 kr5 kr5 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Harboe Pilsner Premium 330 ml

Harboe Pilsner Premium fra Harboe (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 3,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 4,95 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Harboe Pilsner Premium eller udforske flere Drikkevarer.