Harboe Pilsner 0,0%

Harboe Pilsner 0,0%
330 ml

Drikkevarerݯl

3,95 kr– 4,02 kr

Billigste pris 3,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi84 kJ (20 kcal)
Fedt0,5 g
heraf mættet fedt0,1 g
Kulhydrat4,5 g
heraf sukkerarter2,5 g
Protein0,5 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Harboe alkoholfri pilsner øl, 0,0% alkohol, 33 cl.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    3,95 kr
    330 ml11,97 kr/l
  • NettoSidst set i dag
    4,02 kr
    330 ml12,18 kr/l
  • Rema 1000Sidst set i dag
    4,02 kr
    330 ml12,18 kr/l

Prishistorik (30 dage)

3 kr4 kr4 kr5 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Harboe Pilsner 0,0% 330 ml

Harboe Pilsner 0,0% fra Harboe (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 3,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Rema 1000 til 4,02 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Harboe Pilsner 0,0% eller udforske flere Drikkevarer.