Harboe Cloudy Lemon

Harboe Cloudy Lemon
3 L

Drikkevarer›Sodavand

24,48 kr

Billigste pris 24,48 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🍯Uden tilsat sukker

Næringsindhold pr. 100 g

Energi6 kJ (1 kcal)
Salt0,06 g

Beskrivelse

Harboe Cloudy Lemon. Tørstelslukker med citronsmagsart og ugennemsigtigt udtryk.

Priser i dag (3 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    24,48 kr
    3 L8,16 kr/l
  • MenySidst set i dag
    24,48 kr
    3 L8,16 kr/l
  • Rema 1000Sidst set i dag
    24,48 kr
    3 L8,16 kr/l

Prishistorik (30 dage)

18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Harboe Cloudy Lemon 3 L

Harboe Cloudy Lemon fra Harboe (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,48 kr hos Netto.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Harboe Cloudy Lemon eller udforske flere Drikkevarer.