Hakket Svinekød Øko. 8-12%
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
Bedre Dyrevelfærd (3 hjerter)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 708 kJ (169 kcal) |
| Fedt | 10,4 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 18,9 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 5,9 g |
Beskrivelse
Økologisk hakket svinekød med 8-12% fedt, cirka 800 g pakke.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag94,55 kr800 g 118,19 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Hakket Svinekød Øko. 8-12% 800 g
Hakket Svinekød Øko. 8-12% (800 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 94,55 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hakket Svinekød Øko. 8-12% eller udforske flere Kød & fisk .