Hakket svinekød øko. 4-7%
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
Bedre Dyrevelfærd (3 hjerter)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 557 kJ (133 kcal) |
| Fedt | 5,5 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk hakket svinekød med 4-7% fedt. Vægt cirka 800 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag95,00 kr800 g 118,75 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Hakket svinekød øko. 4-7% 800 g
Hakket svinekød øko. 4-7% (800 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 95,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hakket svinekød øko. 4-7% eller udforske flere Kød & fisk .