Hakket svinekød 8-12%
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 699 kJ (167 kcal) |
| Fedt | 9,5 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2,1 g |
Beskrivelse
Hakket svinekød med 8-12% fedtindhold i 350 g pakke. Anvendelig til stegte ret og kødretter.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,95 kr350 g 71,29 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Hakket svinekød 8-12% 350 g
Hakket svinekød 8-12% (350 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Hakket svinekød 8-12% eller udforske flere Kød & fisk .