Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 687 kJ (164 kcal) |
| Fedt | 9,7 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19,7 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 6,4 g |
Beskrivelse
Hakket oksekød med 8-12% fedt, 300 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag54,95 kr300 g 183,17 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris