H&S Dermaxpro Hydr Shampoo

H&S Dermaxpro Hydr Shampoo
225 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

34,00 kr– 44,95 kr

Billigste pris 34,00 kr hos Bilka — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

H&S Dermaxpro fugtighedsshampoo i 225 ml flaske. Fransk produkt.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaSidst set i dag
    34,00 kr
    225 ml151,11 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    37,00 kr
    225 ml164,44 kr/l
  • MenySidst set i dag
    44,95 kr
    225 ml199,78 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr35 kr40 kr45 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af H&S Dermaxpro Hydr Shampoo 225 ml

H&S Dermaxpro Hydr Shampoo fra Head & Shoulders (225 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,00 kr hos Bilka , mens prisen er højest hos Meny til 44,95 kr — en forskel på 32%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe H&S Dermaxpro Hydr Shampoo eller udforske flere Personlig pleje.