Gum Mundskyl

Gum Mundskyl
120 ml

Personlig pleje›Tandpleje

101,00 kr

Billigste pris 101,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gum mundskyl til mundhygiejne, 120 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    101,00 kr
    120 ml841,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    101,00 kr
    120 ml841,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    101,00 kr
    120 ml841,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

101 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gum Mundskyl 120 ml

Gum Mundskyl fra Gum (120 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 101,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gum Mundskyl eller udforske flere Personlig pleje.