Gum Børnetandpasta m. mild smag 3+ år

Gum Børnetandpasta m. mild smag 3+ år
50 ml

Personlig pleje›Tandpleje

29,25 kr

Billigste pris 29,25 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gum børnetandpasta med mild smag til børn fra 3+ år, 50 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    29,25 kr
    50 ml585,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    29,25 kr
    50 ml585,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    29,25 kr
    50 ml585,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

29 kr29 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gum Børnetandpasta m. mild smag 3+ år 50 ml

Gum Børnetandpasta m. mild smag 3+ år fra Gum (50 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,25 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gum Børnetandpasta m. mild smag 3+ år eller udforske flere Personlig pleje.