Gullon Havrekiks med Mælkechokolade
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Europæiske Union |
Allergener
GlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 209 kJ (50 kcal) |
| Fedt | 2,5 g |
| Kulhydrat | 5,9 g |
| heraf sukkerarter | 3,1 g |
| Protein | 6,9 g |
| Kostfibre | 5,7 g |
| Salt | 6,8 g |
Beskrivelse
Havrekiks med mælkechokolade fra Gullon, 150 g pakning.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag23,95 kr150 g 159,67 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Gullon Havrekiks med Mælkechokolade 150 g
Gullon Havrekiks med Mælkechokolade (150 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 23,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gullon Havrekiks med Mælkechokolade eller udforske flere Brød & kager .