Guld Spray

Guld Spray
160 ml

Bolig & køkken›Festartikler

10,00 kr– 30,00 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Guld spray i 160 ml spraybeholder.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • MenySidst set i dag
    10,00 kr
    160 ml62,50 kr/l
  • Fakta TysklandSidst set i dag
    15,00 kr
    160 ml93,75 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    30,00 kr
    160 ml187,50 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    30,00 kr
    160 ml187,50 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr15 kr20 kr25 kr30 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Guld Spray 160 ml

Guld Spray fra Andre mærker (160 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Bilka til 30,00 kr — en forskel på 200%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Guld Spray eller udforske flere Bolig & køkken.