Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk grønkål fra Italien, klasse 1. 300 g.
Priser i dag (2 butikker)
-
Meny Sidst set i dag17,04 kr300 g 56,80 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag22,00 kr300 g 73,33 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris