Gris Lam & Co Hakket Svine og Oksekød Økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk hakket svine- og oksekød 4-7% fedt fra Gris Lam & Co, 350 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag38,25 kr350 g 109,29 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Gris Lam & Co Hakket Svine og Oksekød Økologisk 350 g
Gris Lam & Co Hakket Svine og Oksekød Økologisk (350 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 38,25 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gris Lam & Co Hakket Svine og Oksekød Økologisk eller udforske flere Kød & fisk .