Grimbergen Noël 6,5%

Grimbergen Noël 6,5%
750 ml

Drikkevarerݯl

30,00 kr– 31,50 kr

Billigste pris 30,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer
OprindelseFrankrig

Næringsindhold pr. 100 g

Energi24 kJ (6 kcal)
Kulhydrat4,4 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

Grimbergen Noël fransk øl med 6,5% alkohol i 75 cl flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i dag
    30,00 kr
    750 ml40,00 kr/l
  • Rema 1000Sidst set i dag
    30,00 kr
    750 ml40,00 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)3 for 90,00 kr · 30,00 kr/stk · spar 4,50 krSidst set i dag
    31,50 kr
    750 ml42,00 kr/l
  • Tidligere priser
  • BilkaToGoSidst set 5 dage siden
    30,00 kr
    750 ml40,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr35 kr40 kr45 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Grimbergen Noël 6,5% 750 ml

Grimbergen Noël 6,5% fra Grimbergen (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 30,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 31,50 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Grimbergen Noël 6,5% eller udforske flere Drikkevarer.