Grill Lår med Havsalt og Peber
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Bedre Dyrevelfærd (1 hjerte)
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 194 kcal |
| Fedt | 14 g |
| heraf mættet fedt | 3,3 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 17 g |
| Kostfibre | 0,5 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Dansk grill lår krydret med havsalt og peber.
Priser i dag (1 butik)
-
Rema 1000 Sidst set i dag32,95 kr825 g 39,94 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Grill Lår med Havsalt og Peber 825 g
Grill Lår med Havsalt og Peber fra Grill - Dansk (825 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 32,95 kr hos Rema 1000 .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Grill Lår med Havsalt og Peber .