Green Choice Kimchi mild øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Holland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 109 kJ (26 kcal) |
| Fedt | 0,2 g |
| Kulhydrat | 4 g |
| heraf sukkerarter | 2,2 g |
| Protein | 1,1 g |
| Kostfibre | 1,9 g |
| Salt | 1,7 g |
Beskrivelse
Green Choice kimchi mild i økologisk kvalitet. 350 gram.
Priser i dag (5 butikker)
-
Meny Sidst set i dag53,95 kr220 g 245,23 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag55,00 kr350 g 157,14 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag55,00 kr350 g 157,14 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag55,00 kr350 g 157,14 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag58,95 kr350 g 168,43 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Green Choice Kimchi mild øko 220 g
Green Choice Kimchi mild øko fra Green Choice (220 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 53,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 58,95 kr — en forskel på 9% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Green Choice Kimchi mild øko eller udforske flere Kolonial .