Graasten Salat Mayo
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
SennepSulfitter
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 209 kJ (50 kcal) |
| Fedt | 54 g |
| Kulhydrat | 4,2 g |
| heraf sukkerarter | 2,6 g |
| Protein | 0,5 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2 g |
Beskrivelse
Salat mayo fra Graasten. 400 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,95 kr400 g 62,38 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Graasten Salat Mayo 400 g
Graasten Salat Mayo (400 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Graasten Salat Mayo eller udforske flere Kolonial .