GOSH Copenhagen Mascara

GOSH Copenhagen Mascara
8 ml

Personlig pleje›Makeup

130,00 kr

Billigste pris 130,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GOSH Copenhagen mascara i 8 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    130,00 kr
    8 ml16250,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    130,00 kr
    8 ml16250,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    130,00 kr
    8 ml16250,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GOSH Copenhagen Mascara 8 ml

GOSH Copenhagen Mascara fra GOSH Copenhagen (8 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 130,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GOSH Copenhagen Mascara eller udforske flere Personlig pleje.